Pristatymas


Kokie galimi pristatymo būdai?

1.Prekių pristatymas yra mokamas (suma – 2,90€). Perkant už 40€ (be pvm) ir daugiau pristatymas nemokamas. Jį atlieka DPD (paštomatai) per 1-2 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo už prekes, darbo valandomis. Atkreipkite dėmesį, ar nurodėte teisingą pristatymo adresą (pasirinkote norimą paštomatą), pašto kodą bei kontaktinį telefono numerį, kad paštomatų sistema galėtų su Jumis susisiekti. Taip pat, nemokamas atsiėmimas mūsų parduotuvėje Vilniuje, A. Vienuolio g. 6.

 

2.DPD kurjerių tarnyba (pristatymas į namus) . Siuntimo kaina Lietuvoje (išskyrus Neringą) – 4.50 EUR. Po apmokėjimo, prekes išsiųsime tą pačią arba sekančią darbo dieną. Siuntas pristato darbo dienomis, todėl užsakyme nurodykite tikslų pristatymo adresą, kuriuo būsite tomis valandomis, ir telefono numerį . Kurjeris, prieš atvykstant, susisieks su Jumis užsakyme nurodytu telefonu.
 
         Į Neringą užsakymai pristatomi tik per DPD paštomatus.

Ar pristatote produktus į užsienį?

Jeigu yra poreikis siuntimui į užsienį, siuntimą galimą vykdyti, tačiau už papildomą siuntimo kainą, priklausomai nuo siuntinio parametrų ir jūsų vietovės. Dėl tokios galimybės susisiekite su mumis elektroniniu paštu: cinamonija@gmail.com arba tel. numeriu: +37067452893.